Bez kategorii

Inktober 2019!

 

Halo, Halo!

 

Proszę państwa,

 

pierwszy tydzień rysowania za nami! Kto się cieszy? Ja się cieszę bardzo. Bo praktycznie codziennie rysuję, tworzę i wymyślam. Czuję jednak, że w środku się ciut wypalam i jestem przebodźcowana ilością kontaktu ze światem poprzez Instagram. Nie mogę doczekać się listopada i błogiej ciszy, transformacji w jesieniarę na całego. Oj tak, warto czasami sobie tak po prostu zniknąć. Tymczasem jestem aktywna na tyle ile mogę i łapię chore ilości inspiracji, które mnie paradoksalnie dołują zamiast motywować. Może ktoś mnie zrozumie …

Ale to nic, w listopadzie zapadnę w Muminkowy sen chociaz na kilka dni i bardzo się z tego cieszę.

Kiedy stworzyłam listę, był czerwiec, siedziałam nad kawą w Starbucks i marzyłam o jesieni. Nie znoszę nadmiaru słońca i lata, stąd pewnie aż tyle mroku w liście tematów.

Wiecie dlaczego lubię inktober? Bo poznaję wtedy masę ludzi, którzy mnie inspirują a sama pracuję nad silną wolą i dyscypliną. W tym roku pod #inktober2019_pannalola odkryłam fantastyczne Artystki, które robią totalną magię. Dziewczyny, jeśli to czytacie, to chciałabym żebyście wiedziały, że codziennie oglądam wasze postępy i każda z was – KAŻDA – robi magię i za to wam dziękuję. Dziękuję, że jesteście ze mną i codziennie rysujemy razem.

Poniżej kilka waszych prac a reszta TUTAJ

 

View this post on Instagram

Cześć 🤓 Jakimś cudem zamknęłam trzy zagadnienia w jednym. 🖤 #kreatywnaśroda u @inuinka której tematem są dłonie. Na zdjęciu moja główna, robocza, lewa dłoń. Prawa drży i trzyma telefon podczas, kiedy usta wypowiadają wyraźnie: smajl. 🖤 #inktober_pannalola u @pannalola. Tu tematem jest eliksir. 🖤#rena_inktober u @rena.illustration i niebo jako myśl przewodnia. Dziś jest zdecydowanie bardziej malarsko, ale to wciąż kredki Inktense z rdzeniem tuszowym plus odrobina płynu maskującego. Wypełniona satysfakcją do granic pęknięcia, zmierzam do dalszej części dnia, gdzie czeka na mnie… rysowanie 🤓 Ps. Koniecznie zerknij na zbliżenie obrazka na drugim zdjęciu! Pps. Za rok wymyślę własną listę. #inktober2019 #inktober #wyzwanie #joannakrzepinaart #ink #tusz #instaart #creativity #polskasztuka #inspiracja #obrazek #artstagram #instaart #inktense #eliksir #magia #magic #surrealizm #surrealart #ilustracja #hogwart #inktober2019_pannalola #sky #night #noc #gwiazdy #czary #czarowanie

A post shared by Joanna Krzepina (@joannakrzepinaart) on

View this post on Instagram

#inktober2019_pannalola Day 4th – Tarot. #inktober

A post shared by Mary (@morigaen) on

Pierwszy tydzień naszego wyzwania dał mi też niezwykłą radość z tego, że wreszcie zeskanowałam swoje prace …wczesniej nie wierzyłam w siebie i swój skaner. A tu już na naszej ścianie w sypialni wiszą próbki trzech plakatów!

Jutro zaczynamy drugi tydzień i nie mogę się doczekać interpretacji tematów.

 

 

Do zobaczenia na Instagramie!

Lola